Szkolenia z Perswazji

Szkolenie - Sztuka Perswazji


Przekonywanie innych do swoich racji to umiejętność, którą można wykorzystać na gruncie służbowym i prywatnym. Znajomość sztuki argumentacji pozwala skutecznie budować swój autorytet, co z kolei zwiększa pewność siebie. Z pomocą naszych technik uda się Państwu rozpoznać, gdy ktoś inny próbuje wykorzystać w rozmowie techniki manipulacyjne.

Siła perswazji – profesjonalne szkolenie w Warszawie

Wywieranie wpływu ma ogromne znaczenie w kontaktach biznesowych. W końcu nawiązywanie relacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi czy klientami zawsze rozpoczyna się od zaprezentowania swojej oferty w taki sposób, żeby z jakiegoś powodu wydała się ciekawa dla drugiej strony.

Sztuka perswazji opiera się na niuansach, co oznacza, że bardzo łatwo tutaj o pomyłkę. W środowisku biznesowym takie potknięcie może zrazić klienta i udaremnić starania, dotyczące np. podpisania umowy. Każda osoba, która kiedykolwiek brała udział w negocjacjach biznesowych wie, że jest to spacer po grząskim gruncie. Celem jest wypracowanie porozumienia, które będzie zadowalające dla obu stron, i które jednocześnie pozwoli nam osiągnąć określone cele.

Dzięki profesjonalnym szkoleniom z perswazji znika konieczność uczenia się jedynie na własnych błędach. Takie upadki czasem bywają bolesne i mogą sporo kosztować, dlatego skorzystanie ze wsparcia specjalistów jest zdecydowanie bardziej opłacalną drogą do nauki wywierania wpływu. Proponujemy kompleksowe zajęcia (w tym szkolenia z perswazji online), podczas których uczestniczki i uczestnicy nauczą się, na czym polega siła perswazji i jak wykorzystać wskazówki, prezentowane na szkoleniu.

Perswazja – dlaczego przydaje się w biznesie?

Nasze szkolenia z perswazji online poruszają takie kwestie jak:

  1. sztuka argumentacji
    Jak budować argumenty, które przemówią do rozmówcy? Czego nie mówić? Co zrobić, żeby dostroić się do strony, z którą dyskutujemy? Szkolenie z perswazji, które organizujemy dla osób z Warszawy i nie tylko to forum to zadawania takich pytań i dzielenia się wskazówkami, które od razu można wykorzystać.
  2. techniki manipulacyjne
    Nie zachęcamy do korzystania z nieuczciwych praktyk, ale sygnalizujemy ich istnienie po to, żeby osoby, wybierające nasze szkolenie z perswazji online mogły szybko je rozpoznać i skutecznie się przed nimi obronić. Taka wiedza sprawi, że nic Państwa nie zaskoczy.
  3. jasne komunikowanie się
    Profesjonalne szkolenie z perswazji, prowadzone przez ekspertów z Warszawy sprawi, że poczują się Państwo pewniej podczas każdych biznesowych negocjacji. Osoba, która jest pewna swoich argumentów, komunikuje je w określony sposób. Formułuje je zrozumiale i wykorzystuje przy tym efektywne strategie porozumiewania się. Tego również uczymy naszych klientów.

Szkolenia online – wiedza na wyciągnięcie ręki

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń z perswazji oraz innych proponowanych zajęć. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem. Dzięki wyczerpującej wiedzy na temat psychologii wpływu społecznego oraz doświadczeniu w biznesie wypracowane przez nas rozwiązania są skuteczne i gotowe do zastosowania. W efekcie jesteśmy w stanie rzetelnie wspierać naszych klientów w radzeniu sobie z trudnymi rozmówcami oraz w osiąganiu pozycji przewagi w stresujących, wymagających negocjacjach.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie podmioty, zainteresowane doskonaleniem swoich umiejętności w zakresie wywierania wpływu i perswazji. Skuteczne metody nauczania, angażujące przykłady oraz zaangażowanie naszej kadry gwarantuje, że z takich spotkań uda się Państwu wynieść jak najwięcej praktycznej wiedzy.