Szkolenie Radzenia Sobie ze Stresem

Szkolenia Radzenia Sobie ze Stresem


Stres jest nieodłącznym towarzyszem naszej codzienności. Dotyczy dzieci, chodzących do szkoły oraz dorosłych, zarówno w życiu osobistym i zawodowym. Niektórych motywuje, innych paraliżuje tak mocno, że nie są w stanie racjonalnie działać. Jedno jest pewne – pozostawanie w długotrwałym stresie szkodzi zdrowiu i znacznie obniża komfort psychiczny.
Chyba każda osoba, podczas czasu wolnego, “przyłapała się” kiedyś na myśli o nadchodzącym stresującym wydarzeniu, lub o wydarzeniu, które już miało miejsce.

Dynamika współczesności i tempo, które narzuca nam dzisiejszy świat, sprawia, że często nie umiemy odpoczywać. W tej sytuacji możesz wybrać jedną z kilku opcji:

 • pozwolić, żeby stres Cię paraliżował
  Efekt? Niewykorzystanie własnego potencjału, frustracja i… jeszcze więcej stresu.
 • trzymać się z daleka od wydarzeń/ludzi/miejsc, którzy Cię stresują
  Z oczywistych względów jest to niepraktyczne podejście, bo prowadzić będzie do stopniowego wycofywania się z życia służbowego i towarzyskiego
 • przedsięwziąć konkretne kroki, żeby radzić sobie ze stresem
  Jednym z takich rozwiązań jest uczestnictwo w warsztatach walki ze stresem w Warszawie.

Warsztaty radzenia sobie ze stresem – do kogo je kierujemy?

Z takiego wsparcia może skorzystać każda osoba, czująca, że stres utrudnia jej codzienne funkcjonowanie. Nasi klienci i klientki to ludzie, którzy proaktywnie chcą podchodzić do kształtowania własnej przyszłości. Warsztaty walki ze stresem i profilaktyki stresu wybierają więc:

 • prezesi, prezeski i inne osoby decyzyjne, na których codziennie spoczywa duża odpowiedzialność za swoje decyzje;
 • osoby w różnym wieku, uczące i się lub pracujące w różnym branżach, które chcą lepiej radzić sobie z napięciem;
 • osoby, którym zależy na tym, żeby lepiej zarządzać stresem również po pracy, w życiu osobistym.

Jak widać, profil odbiorcy szkolenia nie jest jednorodny. Wynika to z faktu, że stres dotyczy nas wszystkich, bez względu na wiek, wykonywany zawód, wykształcenie, płeć.

Czego dowiesz się na szkoleniu walki ze stresem?

Podczas spotkań z naszymi specjalistami poznasz dokładnie, na czym polegają mechanizmy reakcji stresowych. Taka wiedza pozwoli zrozumieć i nauczyć się wykorzystywać narzędzia, polepszające nastrój w sytuacjach napięcia. Warsztaty ze stresu odbywają się w kameralnych grupach, co pozytywnie wpływa na komfort zajęć oraz indywidualne podejście prowadzącego do uczestników i uczestniczek. Dodatkowo udział w szkoleniu z radzenia sobie z porażką i sytuacjami stresowymi oznacza dostęp do merytorycznych materiałów. Nasze wieloletnie doświadczenie i dogłębna znajomość tematu pozwala nam inspirować, motywować i dzielić się praktycznymi wskazówkami. W końcu walka ze stresem nie kończy się na poznaniu teorii. Chcemy, żeby każda osoba, biorąca udział w naszym szkoleniu walki ze stresem mogła od razu wykorzystać przyswojoną wiedzę i mieć z niej użytek.

Zapanuj nad stresem z nami i sprawdź nasze warsztaty w Warszawie

Wiele problemów, z którymi borykamy się każdego dnia, wynika z nieumiejętności ujarzmienia stresu. Nie da się uniknąć sytuacji powodujących napięcie. Wszyscy mamy natomiast wpływ na to, jak na nie reagujemy. Z nami odzyskasz kontrolę, poprawisz jakość swojego życia, nauczysz się działać sprawniej i spokojniej, nawet w szczególnie wymagających chwilach. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli masz jakieś pytania, dotyczące planu szkolenia, osób prowadzących, terminów skontaktuj się z naszymi ekspertami.